Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.bacsjobs.hu

MŰSZAKI RAJZOLÓ - GÉPGYÁRTÁS TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 1592 napja lejárt
 3D tervrajz

3D GYÁRTMÁNYTERVEZŐ

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázat meghírdetője: FOXER-ENVIRO üzletág

A sikeres pályázó lehet aki önálló műszaki előkészítő technikusi tevékenységre alkalmas, azonnali 3D parametrikus szoftver kezelői rutinnal rendelkezik.

Legfontosabb követelmény: bármely parametrikus rendszerben megszerzett azonnali 3D szoftver felhasználói tudás, konstruktivitás, gyártmánytervezési hajlandóság, kreativitás

3D ismeretek nélküli jelentkezést nem tudjuk elfogadni.

3D szoftveráttérést támogatjuk, ACAD előképzettség nem elegendő.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, fix bérezés
  • Minőségi munkakörnyezet /saját iroda, kommunikációs eszközök/
  • jogtiszta 3D szoftverkörnyezet

Jelentkezési minimum követelmény:

  • 3D parametrikus szoftver üzemeltetői gyakorlat
  • hajlandóság az ismert 3D környezettől eltérő más szoftverrel történő munkavégézésre.
  • Cégünk az ALIBRE Geodesign mellet kötelezte el magát, mely 100% kompatibilis az összes ismert 3D parametrikus szoftverrel. Az áttérés 1-2 munkanap más ismert szoftverről.
  • géprajzoló, gépszerkesztő, gépgyártás technológusi végzettség

A pályázat elbírálásánál előny:

  • angol / német műszaki nyelvtudás
  • tanulásra való nyitottság
  • rendezett családi környezet
  • aktív sportos, egészséges életmód

Pályázatot kizáró feltételek:

  • faipari alapvégzettség utáni gépész átképzés
  • 3D parametrikus szoftverismeret teljes hiánya
  • ZWCAD / AUTOCAD szoftverismeret teljes hiánya

Feladatok:

Cégünk ENVIRO üzletagának fő tevékenysége az ipari légtisztítás technológia. A kereskedelmi iroda és kivitelezői műszaki csoport részére szükséges a támogatói technikusi feladatok ellátása:

  • 3D látványtervek készítése
  • 3D gyártmány és gyártás tervezés
  • 3D környezet rajzolás
  • gyártás ellenőrzés

Részleg

műszaki iroda

Elvárás

3D parametrikus tervező szoftver felhasználói, kezelői tudás

Értékelt kvalitások

bármely 3D szoftver felhasználói rutin, gyártástervezési és gyártmánytervezési gyakorlat

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.03.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre