Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.bacsjobs.hu

Külkereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1952 napja lejárt

A MonoJet Kft. német és olasz gyártók kizárólagos képviseletét látja el belföldön és több külföldi országban egyaránt.

Cégünk dinamikus növekedése következtében kecskeméti csapatunk bővítése céljából

külkereskedelmi asszisztens

pozícióba keresünk új kollégát/kolléganőt.

Feladatok:

  • árajánlatok készítése és telefonos nyomonkövetése
  • rendelések lebonyolítása (megrendelés, megrendelés visszaigazolás, szállítás, számlázás, utókövetés)
  • napi egyeztetés a külföldi gyártókkal (angol vagy német nyelven)
  • műszaki vezető munkájának támogatása
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • a meglévő ügyfélkapcsolatok karbantartása, kezelése

Elvárások:

  • társalgási szintű angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • önálló, dinamikus munkavégzés
  • kihívások iránti lelkesedés, küzdőszellem, folyamatos tanulás igénye
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • rugalmasság, nagy munkabírás, mobilitás
  • határozott fellépés

Előny:

  • olasz nyelvtudás
  • műszaki alapismeretek

Amit kínálunk:

  • rugalmas cégvezetés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség kompetens fizetéssel
  • folyamatos kihívások, tanulás és fejlődés lehetősége
  • lelkes és elhivatott csapatban történő munkavégzés
  • napi szintű idegennyelv-használat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fenti kritériumoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alább megadott e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2014.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre